Riva a.s. Otvice u Chomutova

Jirkovská 62 431 11 Otvice u Chomutova

 

Hledáte širokou nabídku podlahových krytin Tarkett ve městě Otvice u Chomutova?

Riva a.s. Otvice u Chomutova vám nabízí širokou škálu produktů Tarkett a inovativních služeb.

Neváhejte kontaktovat: prodejce Riva a.s. Otvice u Chomutova a získat nabídku, objednat vzorky nebo zjistit, zdali je vámi poptávaný produkt skladem.
 

 

PRODUKTY TARKETT

Vinylové role

Vinylové role

Odolný, praktický a hygienický moderní vinyl je k dispozici ve výjimečné paletě designů – můžete si vybrat krásné barvy, abstraktní motivy, černé a bílé verze a dokonce i vynikající reprodukce přírodních materiálů, jako je dřevo nebo kámen. Je příjemný na dotek a nabízí měkký pochozí komfort i řadu povrchových úprav, které jsou příjemné jak na dotyk, tak na pohled. Vinyl je odolný, vodotěsný a snadno se čistí. Představuje moderní volbu pro moderní životní styl.
Luxusní vinylové dílce

Luxusní vinylové dílce

S luxusními vinylovými dílci se podlaha stane vaším novým hřištěm. Objevte jejich nekonečné designové možnosti díky široké nabídce barev a vzorů ve formátech čtverců nebo lamel v široké škále designů, barev a stylů. Instalaci lze provést několika způsoby: lepením pro vysokou zátěž (například v halách a velkých otevřených kuchyních/jídelnách) nebo klikovým systémem pro plovoucí pokládku. Všechny luxusní vinylové dílce jsou vybaveny povrchovou úpravou TopClean, která zaručuje jednoduchou údržbu a excelentní odolnost vůči oděru, škrábancům a skvrnám.

Dřevěné podlahy

Naše dřevěné podlahy podtrhují přirozenou krásu, hřejivou atmosféru a bohatou historii dřeva díky širokému sortimentu, který kombinuje tradiční s moderním. Používáme dřevo výhradně z udržitelných a obnovitelných zdrojů a krásu přírody zvýrazňujeme pomocí nejmodernějších postupů. Podlahy se snadno pokládají, jsou stabilní, pevné a dlouhodobě odolné vůči skvrnám a škrábancům. Navíc jsou šetrné k životnímu prostředí, protože je po letech používání můžete demontovat a znovu použít nebo recyklovat.