CAMEO s.r.o.

Študentská 1 040 01 Košice

 

Hledáte širokou nabídku podlahových krytin Tarkett ve městě Košice?

CAMEO s.r.o. vám nabízí širokou škálu produktů Tarkett a inovativních služeb.

Neváhejte kontaktovat: prodejce CAMEO s.r.o. a získat nabídku, objednat vzorky nebo zjistit, zdali je vámi poptávaný produkt skladem.
 

 

PRODUKTY TARKETT

Luxusní vinylové dílce

Luxusní vinylové dílce

S luxusními vinylovými dílci se podlaha stane vaším novým hřištěm. Objevte jejich nekonečné designové možnosti díky široké nabídce barev a vzorů ve formátech čtverců nebo lamel v široké škále designů, barev a stylů. Instalaci lze provést několika způsoby: lepením pro vysokou zátěž (například v halách a velkých otevřených kuchyních/jídelnách) nebo klikovým systémem pro plovoucí pokládku. Všechny luxusní vinylové dílce jsou vybaveny povrchovou úpravou TopClean, která zaručuje jednoduchou údržbu a excelentní odolnost vůči oděru, škrábancům a skvrnám.

Dřevěné podlahy

Naše dřevěné podlahy podtrhují přirozenou krásu, hřejivou atmosféru a bohatou historii dřeva díky širokému sortimentu, který kombinuje tradiční s moderním. Používáme dřevo výhradně z udržitelných a obnovitelných zdrojů a krásu přírody zvýrazňujeme pomocí nejmodernějších postupů. Podlahy se snadno pokládají, jsou stabilní, pevné a dlouhodobě odolné vůči skvrnám a škrábancům. Navíc jsou šetrné k životnímu prostředí, protože je po letech používání můžete demontovat a znovu použít nebo recyklovat.